18:45Go'kväll
19:30Rapport
19:55Lokala nyheter
20:00Trädgårdstider
21:00Hjälp, vi har köpt en bondgård!
19:25Norge runt
19:30Svenska Basketligan
20:00Världens historia
20:50Lenas resor
19:00Junior Masterchef USA
20:00Lyxfällan
21:00Buying Blind Denmark
22:00Chicago Med
18:50Keno
19:00TV4Nyheterna
19:15Sporten
19:20TV4Vädret
19:00Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00Älskar, älskar inte
21:00Ensam i vildmarken
22:00Alla mot alla med Filip och Fredrik
19:00The Simpsons
19:30The Simpsons
20:00Seinfeld
20:30Seinfeld
19:00Big Brother Sverige
20:00Bröllop, begravning och dop
21:00Jorden runt med tåg
22:00Hawaii Five-0
19:00En plats på landet
20:00NCIS
21:00Dragons' Den
22:20Father Brown
19:55Borderforce USA: The Bridges
21:00Property Brothers
22:00Irene Huss - Nattrond
23:50Top Gear
19:00American Pickers
20:00Ice Road Truckers
21:00Pawn Stars
21:30Pawn Stars
19:50Good Bones
21:00My Feet Are Killing Me
22:05Evil Lives Here
23:00Good Bones
19:00Magiska blåsningar
19:30Magiska blåsningar
20:00America's Funniest Home Videos
20:30America's Funniest Home Videos
18:55Catfish: The TV Show
19:35Catfish: The TV Show
20:15Ghosted: Love Gone Missing
20:55Ridiculousness
19:15Far Flung with Gary Mehigan
20:10James Martin's American Adventure
20:40A Cook Abroad
21:45Det nynordiska köket med Frida Nilsson
19:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
20:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
22:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
23:00Body Bizarre
19:11The Daily Show
19:57South Park
20:30South Park
21:00That '70s Show
22:00Vinnare V64
22:30Tävlingsuppehåll
00:00Tävlingsuppehåll
05:00Sändningsuppehåll
19:00American Pickers
20:00Ice Road Truckers
21:00Pawn Stars
21:30Pawn Stars
20:25Championship Highlights
20:55Fotboll: Engelska Premier League
23:00Ishockey: NHL
01:00Ishockey: NHL
18:45Go'kväll
19:30Rapport
19:55Lokala nyheter
20:00Trädgårdstider
21:00Hjälp, vi har köpt en bondgård!
19:25Norge runt
19:30Svenska Basketligan
20:00Världens historia
20:50Lenas resor
19:00Junior Masterchef USA
20:00Lyxfällan
21:00Buying Blind Denmark
22:00Chicago Med
18:50Keno
19:00TV4Nyheterna
19:15Sporten
19:20TV4Vädret
19:00Alla mot alla med Filip och Fredrik
20:00Älskar, älskar inte
21:00Ensam i vildmarken
22:00Alla mot alla med Filip och Fredrik
19:00The Simpsons
19:30The Simpsons
20:00Seinfeld
20:30Seinfeld
19:00Big Brother Sverige
20:00Bröllop, begravning och dop
21:00Jorden runt med tåg
22:00Hawaii Five-0
19:00En plats på landet
20:00NCIS
21:00Dragons' Den
22:20Father Brown
19:55Borderforce USA: The Bridges
21:00Property Brothers
22:00Irene Huss - Nattrond
23:50Top Gear
19:50Good Bones
21:00My Feet Are Killing Me
22:05Evil Lives Here
23:00Good Bones
19:00Magiska blåsningar
19:30Magiska blåsningar
20:00America's Funniest Home Videos
20:30America's Funniest Home Videos
19:05Nick's Wild Ride With Nick Hoffman
19:30Shooting Gallery
19:50Shooting Gallery
20:15Modern Fishing With Jared Jeffries
19:10Wild Australia
20:05The Zoo
21:00The Aquarium
21:55My Cat From Hell
19:30Lejon: Jakten på överlevnad
20:1510 djur som kan döda dig
21:00The Incredible Dr. Pol
21:45Dr K:s exotiska djur
19:00Wheeler Dealers
20:00Gold Rush
21:00Gold Rush
22:30Alaska: The Last Frontier
19:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
20:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
22:0090 Day Fiancé: Happily Ever After?
23:00Body Bizarre
19:00American Pickers
20:00The Best of MonsterQuest - Predators Of The Deep
21:00True Monsters
22:00Lost Relics of the Knights Templar
19:30Lejon: Jakten på överlevnad
20:1510 djur som kan döda dig
21:00The Incredible Dr. Pol
21:45Dr K:s exotiska djur
18:45Boneyard
19:30Digging for the Truth
20:15Ancient Aliens
21:00Haunted History
21:45Cryptid: The Swamp Beast
19:10Wild Australia
20:05The Zoo
21:00The Aquarium
21:55My Cat From Hell
19:00Gulag - Livet i de sovjetiska lägren
20:00Den skakiga jorden
20:50Morgondagens musikstjärnor
22:00Krönikan
19:00Senaste Nytt
23:00Senaste Nytt
03:00Senaste Nytt
19:00Wheeler Dealers
20:00Gold Rush
21:00Gold Rush
22:30Alaska: The Last Frontier
19:00Inifrån operationssalen
20:00Inifrån operationssalen
21:00Veterinären på landet
22:00Världens bästa veterinär
18:55How It's Made
19:20How It's Made
19:45How It's Made
20:10How It's Made
19:00I (Almost) Got Away With It
20:00I (Almost) Got Away With It
21:00Evil Lives Here
22:00Murder Comes Home
19:00101 Events That Made the 20th Century
20:00101 Events That Made the 20th Century
21:00The History of Christianity
22:00The History of Christianity
18:50Ben Fogle: New Lives in the Wild
19:35Wild Metropolis
20:25The Truth About...
21:15Life Below Zero
19:0090's Mixtape
20:0090s Biggest Ballads!
22:00Alternative 90s Anthems!
23:00Ultimate 90s Playlist!
19:00Food Factory
19:30Food Factory
20:00Dränerade världshav
21:00Nazisternas megabyggen
19:00Treasure Quest: Snake Island
20:00Ripley's Believe It or Not!
21:00The Alaska Triangle
22:00Paranormal Declassified
19:00Rock Solid Playlist
20:00MTV Rewind: 2016
21:00Anne-Marie & Friends
21:45Hot Spot: BTS
19:00Food Factory
19:30Food Factory
20:00Dränerade världshav
21:00Nazisternas megabyggen
21:00Guess the Year
22:00Class Of 2009
23:00VH1 Shuffle
05:00Hits Don't Lie!
19:05Flodmonster
19:55Störst & värst
20:40När valar kunde gå
21:35Veterinären i Yorkshire
19:05Krigets maskineri
20:05Konstigaste saker
21:00Avgrunden: Nazisternas uppkomst och fall
22:05Nedräkning till slutet
19:11The Daily Show
19:57South Park
20:30South Park
21:00That '70s Show
19:00QI
19:30QI
20:00Pointless
20:45QI
19:00M*A*S*H
19:35M*A*S*H
20:05Skål
20:30Skål
18:55Catfish: The TV Show
19:35Catfish: The TV Show
20:15Ghosted: Love Gone Missing
20:55Ridiculousness
19:00Ridsport
20:00RIDE
20:30Learning with Lydia
21:00Sunshine Tour 2021
18:55Fashion Weeks
19:00Fashion Destination
19:25F People
19:30Fashion Destination
18:55Judge Judy
19:20Judge Judy
19:45Judge Judy
20:10Written In Blood
19:48OUTmusic
20:00Fire Island
20:41Brave New Girls
21:04By The Way
19:35Planet Action
20:00Screened Out
21:10The Mustang
22:45Devil's Gate
19:15Mon chien stupide
21:00You Should Have Left
22:30Killerman
00:20Wrinkles the Clown
19:15Chicago Fire
20:00Ingen utan skuld
21:00For Life
21:45For Life
19:00Den magiska leksaksaffären
21:00Valley Girl
23:00Jumanji: Welcome to the Jungle
01:00Var blev du av Bernadette
21:00Min brors flickvän
23:0012 Years a Slave
01:45Michael Clayton
04:15Planet Action
19:30Guldjägarna i Australien
20:15Guldjägarna i Australien
21:00Guldjägarna i Australien
21:45Turkosfeber
21:00Greed
23:00Crown Vic
01:00Bloodshot
03:00Greed
19:35Svensson Svensson - filmen
21:00Den ofrivillige golfaren
22:45Jönssonligan och Dynamit-Harry
00:30Mina drömmars stad
00:00Sport Expressen TV
06:00Sport Expressen TV
19:00ATP Tennis
21:00Trailblazers
21:08Motorcykelsport: FIM Endurance VM
23:06Olympiska Spelen
19:45Snooker
23:00Snooker
00:00Electronic Sports
00:28Cykelsport
19:45Snooker
23:00Snooker
00:00Electronic Sports
00:28Cykelsport
19:00ATP Tennis
21:00Trailblazers
21:08Motorcykelsport: FIM Endurance VM
23:06Olympiska Spelen
19:00SHL Kval Studio
19:23Sändningsuppehåll
19:25Ishockey
21:45Sändningsuppehåll
20:00Judo for the World
21:00KNOCKOUTS!
21:30Fight Sports: Grand Sumo
22:00Breaking Weapons Freestyle
21:30An Audience With Thomas Bjørn '21
22:30European Tour Highlights
23:00European Tour Highlights
23:30European Tour Highlights
20:20Fotboll: Tyska Bundesliga
22:30Football's Greatest
23:00Fotboll: Engelska Premier League
00:50Fotboll: Super League
20:00Ishockey: NHL
22:00NHL On The Fly
23:00Ishockey: NHL
01:05Ishockey: NHL
21:15SM-slutspel studio
22:00Ishockey: SHL
00:45HockeyAllsvenskan
05:00Sportmästarna
20:35Fotboll: Italienska Serie A
23:00Fotboll: Italienska Serie A
01:15Fotboll: Spanska La Liga
18:55Sports Adventure
19:20Nitro World Games All Access
19:45Liquid Edge
20:35Epic Trails
19:00Snowchef Japan
19:30Snowchef Japan
20:00Occ-Cast
21:00Built to Shred
19:55Star File
20:05Spaceship Earth
22:00Krudttønden
23:45Beck - Gunvald
18:50Charmed
19:30H2O: Just Add Water
19:55Love Life
20:20Love Life
19:00CNN Newsroom
20:00Amanpour
21:00Quest Means Business
21:45Connecting Africa
20:00Di Nyheter
00:00Di Nyheter
04:00Di Nyheter
05:00Sändningsuppehåll
19:00The Exchange
19:30The Exchange
20:00U.S. Power Lunch
20:30U.S. Power Lunch
19:00BBC World News
19:30Focus on Africa
20:00Outside Source
20:30Outside Source
19:15Henrik VIII:s berömda skepp
20:00Världens natur: En perfekt planet
21:00Japan med Sue Perkins
21:50Kanaler, båtar och kärlek
19:15Henrik VIII:s berömda skepp
20:00Världens natur: En perfekt planet
21:00Japan med Sue Perkins
21:50Kanaler, båtar och kärlek
19:00News
19:30Inside Story
20:00News Hour
21:00News
20:20INTERMEZZO
21:00Tchaikovsky - Royal Concertgebouw Orchestra, Elim Cham
22:55Philippe Herreweghe, Yefim Bronfman and the Royal Concertgebouw Orchestra: Beethoven, Brahms
00:25Paul Lay trio : Deep Rivers
20:15Sportmästarna
20:45LaLiga Show
21:00Serie A Highlights Show
22:00Vinnare V64
20:00GP Confidential
20:30Fast Zone
21:00Formel 1
22:00INDYCAR Series Highlights
18:50Basket: Euroleague
21:00Ishockey: NHL
23:00Championship Highlights
23:30Holländska ligan Highlights
20:00Arrival
22:00Gone Baby Gone
00:00Jackie & Ryan
02:00RoboCop
20:00Taken 3
22:00Snake Eyes
23:50Indiana Jones och det sista korståget
01:55The Invisible Man
18:55Fotboll: Super League
20:55Fotboll: Engelska Premier League
23:00Fotboll: Tyska Bundesliga
00:50Fotboll: Tyska Bundesliga
19:00Shut Up & Play Best Of
19:30WTF
20:00The First Hour
18:45Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
19:05Grizzy och lämlarna
19:15Lilla Aktuellt
19:25Barnen längs Sidenvägen
19:45Så funkar Sverige
18:50Ninjago
19:00ThunderCats Roar
19:15Craig - bäckens kung
19:25Craig - bäckens kung
18:54PAW Patrol
19:17PAW Patrol
19:40PAW Patrol
20:05Paddingtons äventyr
19:02Familjen Thunderman
19:27Lugn I Stormen
19:51Lugn I Stormen
20:15Familjen Casagrande
18:45Lexi och Lottie, tvillingdetektiverna
19:05Grizzy och lämlarna
19:15Lilla Aktuellt
19:25Barnen längs Sidenvägen
19:45Så funkar Sverige
18:50Lugn I Stormen
19:00Lugn I Stormen
19:15Lugn I Stormen
19:35Svamp-Bob Fyrkant
18:50Kingdom Force
19:00Scooby-Doo och Vem tror du?
19:20Scooby-Doo och Vem tror du?
19:45Tom & Jerry Show
19:02Familjen Thunderman
19:27Lugn I Stormen
19:51Lugn I Stormen
20:15Familjen Casagrande
18:54PAW Patrol
19:17PAW Patrol
19:40PAW Patrol
20:05Paddingtons äventyr
20:35Fotboll: Italienska Serie A
23:00Fotboll: Italienska Serie A
01:15Fotboll: Spanska La Liga
21:15SM-slutspel studio
22:00Ishockey: SHL
00:45HockeyAllsvenskan
05:00Sportmästarna
20:00Tee Party
21:00Golf
22:00Studio Golf
03:20Tee Party
20:00Tee Party
21:00Golf
22:00Studio Golf
03:20Tee Party
18:50Ishockey: SHL
21:30Ishockey: SHL
23:30Sändningsuppehåll
03:30Sändningsuppehåll
19:00Sändningsuppehåll
23:00Sändningsuppehåll
03:00Sändningsuppehåll
19:00Sändningsuppehåll
23:00Sändningsuppehåll
03:00Sändningsuppehåll
18:50Ishockey: SHL
21:30Ishockey: SHL
23:30Sändningsuppehåll
03:30Sändningsuppehåll
19:00Sändningsuppehåll
23:00Sändningsuppehåll
03:00Sändningsuppehåll
19:00Sändningsuppehåll
23:00Sändningsuppehåll
03:00Sändningsuppehåll
00:00Sändningsuppehåll
06:00Sändningsuppehåll
00:00Com Hem
06:00Com Hem